Ambulans Sür

Ambulans Sür oyunu 2753 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Araba Oyunları

Ambulans Sür Ambulans Sür ; Ambulans arabası çok hızlı gidiyor. Hastaneye hastaları yetiştirmek için arabanız ile son sürat ilerleyin. Çok dikkatli bir şekilde ambulansı sürün.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ambulans Sür Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Düşür 3 Zombileri Düşür 3 Bıçağınızı ve cisimleri kullanarak zombileri platformdan düşürün.

Yokuş Yukarı Motor Sür Yokuş Yukarı Motor Sür Dora oyunları sitesi olarak birazda erkek oyunları yükleyelim dedik, 2 Kişilik Motor ile yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor. Oyunumuzu "YÖN TUŞLARINI" kullanarak 2 kişilik motor oyunu oynayın...."/>

Yaz Motor Sürüş Yaz Motor Sürüş Yaz Motor Sürüş Yaz Motor Sürüş Yaz Motor Sürüş

Yaşlı Sürücü Yaşlı Sürücü Yaşlı Sürücü oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Yaratık Düşürme Yaratık Düşürme Yaratığı yeşil suya nasıl düşüreceğinizi planlamanız gerekiyor. İlk bölümlerde bu size kolay gelebilir. Ancak ilerki bölümlerde yaratığı yeşil suya ulaştırmak çok daha zor olacaktır.

Traktör Sürme Traktör Sürme Traktör Sürme Dikkatli şekilde traktörleri kullanın ki diğer yönde giden traktörle çarpmayın.

Tır Sürme Tır Sürme Tır Sürme Siz büyük araç sürme becerinizi gösterin ve bu 18 tekerli tırı işaretli alanlara götürüp doğru yönde park edin. Dikkatli olun ve tıra fazla hasar vermeyin.

Tehlikeli Sürücü 3 Tehlikeli Sürücü 3 Dünyanın en kalabalık şehirleri Tokyo ve Newyorkun yoğun trafiğinde sürüş yeteneklerinizi test edin. İhtiyaç duyduğunuzda nitroyu aktif hale getirin.

Tehlikeli Sürücü Tehlikeli Sürücü Tehlikeli Sürücü Tehlikeli sürücü heyecan aramaya devam ediyor. Sürücü olarak bu sefer dağlık bir bölgede bulunan zorlu parkuru geçmelisin. Yarış sonrasında aracınızı geliştirebilir ve daha sağlam hale getirebilirsiniz.

Tehlikeli Ambulans Şoförü Tehlikeli Ambulans Şoförü Tehlikeli Ambulans Şoförü Tehlikeli Ambulans Şoförü Ambulanslar trafikte geçiş üstünlüğü bulunan araçlardandır, hız sınırına tabi değildir. Çünkü kısacık zaman dilimi insanların hayatının kurtulması için bazen yeterli olabilir. Ambulans sireni duyduğumu