Aşk Oyunları

1/3

Piknikte Öpüşme Piknikte Öpüşme Piknikte sevgilinizle öpüşmeye başlıyorsunuz. Ancak arabadaki arkadaşınızın sizi görmesini engellemelisiniz. Bunun içinde zamanlamayı iyi ayarlamalısınız..

Partide Aşk Partide Aşk Gittiğiniz partideki erkekleri kendinize aşık etmeye çalışıyorsunuz. Ancak diğer kızların göz hapsindeki erkekleri aşık etmeniz biraz daha zor olacaktır

Aşk Savaşı Aşk Savaşı Aşk melekleri savaşıyor. Sizde bu meleklerden biri olup aşk savaşı yapacaksınız. Oyunda kalpleri rakibin tarafında tutmaya çalışacaksınız. Q tuşu ile oyunu oynayabilirsiniz.

Aşık Et Aşık Et Amacınız erkekleri kendinize aşık etmek. Zevkli bir oyun. Oyunu fareyle oynuyabilirsiniz. En çok erkeği aşık eden kazanır.

Lisede Aşk Lisede Aşk Lisede bütün erkekleri kendinize aşık etmeye çalışıyorsunuz. Kızı mouse(fare) ile yönetebilirsiniz. Erkeklerin üzerine doğru gidip sol tuşa basılı tutmanız onları kendizine aşık etmek için yeterli olacaktır.

Aşk Testi Aşk Testi Yukardaki kutuya kendi adınızı yazıyorsunuz, aşağıdakinede sevgilinizin ismini. Oyun isimlerinizden aşkınızın seviyesini ölçüyor.

Ofis Aşkı Ofis Aşkı Sevgililer ofiste kaçamak yapıyor. Patron telefona baktığında sevgilileri öpüştürüyorsunuz. Patrona yakalanmamaya çalışmalısınız. Oyunun kontrolünü mouse(fare) ile sağlayabilirsiniz.

Aşk Enerjisi Aşk Enerjisi Aşık adamla içinde kız resimleri olan kalpleri birer birer alarak ilerliyoruz. Oyunun kontrollerini klavyenizin ok tuşlarıyla ilerleyip boşluk tuşu ile zıplayın

Asansörde Aşk Asansörde Aşk Sevgilisinden öpücük almak isteyen aşık adama yardım edeceksiniz oyunda öpücükmetre 100e gelince bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Kütüphanede Öpüşme Kütüphanede Öpüşme Kız arkadaşını kütüphanede öp!

Taylor Öpücüğü Taylor Öpücüğü Oynamak için mauseni kullan. Sol tıklama - Öpücük at ve zıpla. Ünlü aşık çift Taylor Swift ve Taylor Lautner ile öpücük oyunu oynamaya hazır mısın? Bu oyunda Taylor Lautner koşucu ve her engeli aştığında sevgilisi Taylor Swift ile öpüşecek. Engelleri aşar

Gizli Öpüşenler Gizli Öpüşenler Gizli öpüşenlere yardım etmek istersen etraftaki insanlara yakalanmadan onları öpüştür ve öpücük ölçeğini kısa sürede doldur.

Bebek Öpücüğü Bebek Öpücüğü Parkta annesine yakalanmadan diğer bebeğin yanağına olabildiğince uzun bir öpücük kondurun.

Öpücükler Öpücükler Restaurantta diğer masadaki kızları öpüyorsunuz. Güzellerini öpmeye dikkat edin:)

Kokarca Aşkı Kokarca Aşkı Kokarcamız sevgilisiyle buluşacak. Bunun için arabalara ezilmeden karşıdan karşıya geçmesi gerekiyor. Klavyenizin yön tuşları ile kokarcamızı karşıdan karşıya geçirip sevgilisiyle buluşturabilirsiniz.

Ofis Aşkı 2 Ofis Aşkı 2 Ofis Aşkı oyununun 2. versiyonu. Patron sevgilileri izliyor. Arkasını döndüğü anda mouse(fare) ile öpüşmeye başlıyorsunuz. Patron döndüğü anda öpüşmeyi bırakıcaksınız.

Metroda Aşk Metroda Aşk Metroda işten çıkmış halka aşk meleği aşk saçıyor. Sizde ona yardım edeceksiniz. Aşk oklarını isabetli bir şekilde insanlara atıp onları aşık edebilirsiniz.

Yabancı Gelin Yabancı Gelin Oyunda alt bölümdeki tüpleri boşaltmadan yandaki tüpü doldurmaya çalışacaksınız. Mouse ile oynayabilirsiniz.

1/3