Çikolata Aşkı Bugün

Çikolata Aşkı Bugün oyunu 4417 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 puan. Oyun Kategorileri Aşk Oyunları

Çikolata Aşkı Bugün Çikolata Aşkı Bugün ; Nasıl Oynanır: Kendi çikolata kutunu oluşturmak için talimatları adım adım izle. İşin bittiğinde romantik tahminin ortaya çıkacak! Bu eğlenceli sınav oyununu günde bir kez oynayabilirsin, ya da Tarif Modunda çikolata yaratıcılığını istediğin

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çikolata Aşkı Bugün Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tatlı Çikolatalı Kek Tatlı Çikolatalı Kek oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)

Sue'nin Çikolatasıı Sue'nin Çikolatasıı Bu kız oyunu Sue ile ilgilidir. Sue popüler bir oyun karakteridir. Bu oyunda Sue çikolata yapacak. Bu Sue oyununla bol eğlenceler.

Sue Çikolataları Sue Çikolataları http://www.oyunikonu.com/botlar.php

Online boyama çikolata pastası Online boyama çikolata pastası http://www.oyunikonu.com/botlar.php

Okul aşkı Okul aşkı Okul aşkı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Ofis Aşkı 2 Ofis Aşkı 2 Ofis Aşkı oyununun 2. versiyonu. Patron sevgilileri izliyor. Arkasını döndüğü anda mouse(fare) ile öpüşmeye başlıyorsunuz. Patron döndüğü anda öpüşmeyi bırakıcaksınız.

Ofis Aşkı Ofis Aşkı Sevgililer ofiste kaçamak yapıyor. Patron telefona baktığında sevgilileri öpüştürüyorsunuz. Patrona yakalanmamaya çalışmalısınız. Oyunun kontrolünü mouse(fare) ile sağlayabilirsiniz.

Ninja Taşkınlığı Ninja Taşkınlığı oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Marina Baskını Marina Baskını oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)

Kokarca Aşkı Kokarca Aşkı Kokarcamız sevgilisiyle buluşacak. Bunun için arabalara ezilmeden karşıdan karşıya geçmesi gerekiyor. Klavyenizin yön tuşları ile kokarcamızı karşıdan karşıya geçirip sevgilisiyle buluşturabilirsiniz.