Barbie Oyunları

0/10

Barbie Oyunları Barbie oyunları oyna için sizlere en yeni ve en güzel barbie oyunları sunan Oyunikonu sitemiz.

Ac Barbie Ac Barbie Barbiemiz çok açıkmış ve bir ada mahsur kalmış.Kaykayı ile havada uçuşan yiyecekleri kapmaya çalışıyor.Space tuşuna basılı tutup zıplama hareketi yapıyoruz.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Boyama Barbie Boyama Barbimizi kendi zevkimize göre boyayacağız.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Çiftlik Barbie Çiftlik Ahırın kapını açık olduğunu fark eden barbie, domuzları kementi ile yakalamaya çalışıyor. Ona yardım etmeye ne dersin?Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Evi Düzenle Barbie Evi Düzenle Her çocuğun hayallerini süsleyen barbi evleri için güzel bir oyun. Siz çocuk odanızda nelerin olmasını isterdiniz. Bu oyunda diğer oda ve mekan süsleme, oda düzenleme ve dekorasyon oyunlarındaki gibi ortamdaki eşyaları yada nesneleri mouse ile sürüklemek

Barbie Gece Elbisesi 2 Barbie Gece Elbisesi 2 Barbie Gece Elbisesi oyununuzda barbiemize en şık gece elbiselerini giydireceğiz.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Giydir Barbie Giydir Barbie Giydireceğiz.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Gece Elbisesi Barbie Gece Elbisesi Barbie Gece Elbisesi oyununuzda barbiemize en şık gece elbiselerini giydireceğiz.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Dünya Modaları Barbie Dünya Modaları Barbie ile Dünya'nın çeşitli ünlü kentlerinde farkları bulmaya çalışıyorsunuz. İlk önce şehri seçin ve oraya gidiniz. Daha sonra iki resim arasındaki 5 farkı bulup ödülleri almaya çalışınız. Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Bisiklet Barbie Bisiklet Barbie bisiklet oyunu bisikleti yön tuşlarını kullanarak kelebek ve çiçekleri toplayın suya ve taşlara dikkat edin en iyi puanı toplayın ve oyunu kazanın.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Barbie Çiftlikte Barbie Çiftlikte Barbiemizie en güzel ve en şık çiftlik elbiseleri giydireceğiz.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Saç Tasarımları Saç Tasarımları Barbie ile saç tasarımları tapma oyunu. Barbie kuaförde yeni saç modelini yaptırmak için bekliyor. Kuaför olarak ona güzel bir saç tasarımı yapmalısın.

Barbie Kafede Barbie Kafede Barbie kafede oturmuş dinleniyor ve kahvesini içiyor. Günlük bir olay için barbie giydirin.

Barbie Ev Barbie Ev Barbie 3 katlı tripleks bir evde oturuyor. Evin her katını barbie için özel oalrak düzenlemelisin. Barbie evini çok seviyor.

Barbie Basketçi Barbie Basketçi Basketbol oynayan barbie kızı. Barbie kızını güzelce giydirin.

Barbie ip Atlıyor Barbie ip Atlıyor Barbie ile ip atlama oyunu. Eğlenceli bir barbie oyunu daha sizlerle. Kızlar bu barbi oyununu çok sevecekler.

Barbie Manikür Barbie Manikür Barbie kişisel bakımına önem veren çok güzel bir kızdır. Barbie ile manikür yapma bakım oyunu. Play Game yazısının yüklenmesini bekleyin ve Play Game butonuna basınız.

Barbie Elbiselerle Barbie Elbiselerle http://www.oyunikonu.com/ iyi eğlenceler diler :)

Barbie Halk Kostümleri Barbie Halk Kostümleri http://www.oyunikonu.com/ iyi eğlenceler diler :)

0/10