Beceri Oyunları

1/38

Mücevher Dükkanı Mücevher Dükkanı ücevher Dükkanı Oyunu ile birbirinden değerli taşlarla süslenmiş muhteşem bir dükkanı işletmeye ne dersiniz? Müşterilere siparişlerini hazırlayın ve dükkanınızı geliştirin

Pacman Samuray Pacman Samuray Yapmanız gereken çok basit ünlü bir kahraman olan pekmani düşmanlarından korumak ve puanları toplamak.Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor.Yukarı zıplamak için YUKARI YÖN TUŞUnu kullanıyoruz.Daha çok zıplamak için yukarı ok tuşuna basılı tutuyoruz.Pacmanle mace

Roket Fırlat Roket Fırlat Dünyaya düşmekte olan bir gök taşını geliştirdiğin roket ile patlatmalısın.

Mario Örgü Mario Örgü Çeşitli Mario karekterlerinden birini seçin ve örgü işleyeme başlayın. Desen üzerine "Mouse" ile uyumu renkleri uygulayın. İyi eğlenceler dileriz.

Döndür Yok Et Döndür Yok Et Renk renk mücevherlerden en az üç tane aynı rengi yanyana getirip yok et. NEW GAME > CLICK TO CONTINUE yazılarına tıklayıp oyuna başla. Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Trafik Düzenleme Trafik Düzenleme Bu oyun Mouse ile oynanmaktadır.Yoğun bir trafik var yayaların can güvenliği açısından trafiği denetlemelisin.Herşeyi yerli yerine koymalısın ki trafikte bir aksaklık olmasın. Oynatsak.com Başarılar Diler:)

Pacman Doğum Günü Pacman Doğum Günü Klasik ve güzel bir oyun Pacman.Oyun YÖN TUŞLARI ile oynanıyor.Pacman düşmanlarından kaçmaya çalışıyor.Güzel bir oyun daha OYNATSAK.COM da. Oynatsak.com İyi Elenceler Diler:)

Sam Beni Kurtar Sam Beni Kurtar Dağınık evdeki gizli nesneleri bulunuz. Kıymetli eşyalara zarar vermeyiniz. Yanlış eşyaya tıkladığınızda sizden puan gider bunun için dikkatli olunuz. İyi şanslar

Yılbaşı Kartları Yılbaşı Kartları Yılbaşı Kartları  hem zeka hem de şans oyunudur.Oyuna başlamak için PLAY yazılarına tıklıyoruz.Daha sonra oyunun zorluk derecesini seçiyoruz.EASY PAİRS 8 :KOLAY 8 KARTLI  NORMAL 12 PAIRS: NORMAL 1 KARTLI  HARD 18 PAIRS:ZOR 18 KARTLI VERY HARD 24 PAIRS :ÇO

Kırmızı Yıldız Kırmızı Yıldız Kırmızı yıldızın altındaki blokları parçalarken o kadar dikkatli olun ki, yıldız platformdan aşağı düşmesin. START yazısına tıkladıktan sonra bir bölüm seçin ve oyun başlayın. Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Mayınlı Arazi Mayınlı Arazi Mayınlı arazide ilerlemek çok zor ve işiniz biraz da şansınıza bağlı. Hadi bakalım, kolaylıklar ...

Alışveriş Delisi Alışveriş Delisi Size verilen renkli toplar ile alışverişin keyfinin sürün. Eğer alışveriş toplarınızı yerinde kullanabilirseniz, alışveriş devam eder. Bunun için oyunu iyi oynamanız gerekiyor.

Bir Ters Bir Düz Bir Ters Bir Düz Bir ters bir düz oyununda sizde hızlı hareket ederek bi ters bir düz giderik hızlı şekilde bölümleri geçebilirsiniz dikkat edin yanlışlık ile ekranın gerisinde kalmayın.

Köpek Besleme Köpek Besleme Sevimli bir yavru köpek seni bekliyor. Tüm ihtiyaçlarını giderin. Sıkılınca oyun oynayın besleyin tuvalet ihtiyacını giderin.

Bağırsak Temizleme Bağırsak Temizleme Doktor olmak dışarıdan görüldüğü gibi kolay değildir. Zor durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bağırsaktaki pislikleri temizleyin.

Korkunç Hayalet Korkunç Hayalet Farklı bir oyun. Evin içinde dolaşıp insanları korkutacaksınız. Bakalım ne akdar korkunç bir hayalet olabilirsiniz.

Kar topu Savaşı Kar topu Savaşı Kartopu savaşı başlıyor.Eğlenceli bir oyun sizlerle. Platform tarzında bu oyunda. Bölümleri geçecek ve önünüze çıkanları kartopu ile vuracaksınız.

Maymun Sevindir Maymun Sevindir Maymun sevindirme beceri zeka oyunu. Üzgün maymunlardan birini seç ve onu mutlu et.

1/38