Çekiçle Vur

Çekiçle Vur oyunu 1758 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları

Çekiçle Vur Çekiçle Vur ; Çekiçinizle çivileri çakmaya çalışın. SPACE tuşunu kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çekiçle Vur Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Bazukayla Vur Zombileri Bazukayla Vur Zombileri Bazukayla Vur Zombileri bazukayla vuruyorsunuz.Oyun başında karekterinizi seçip oyuna başlayın. Amaç yine aynı en kısa atışla en çok zombiyi vurmak.

Zombi Vur Zombi Vur Zombi Vur Sevimsiz zombileri robotun roketleri ile vurun. Mause ile nişan alıp gücü yeterince yükselterek ateşe din. Yukarıda size verilen sınırlı sayıda roketleriniz bulunmaktaıdır, bu roketleri dikkatli kullanın.

Zincirli Zombileri Vur Zincirli Zombileri Vur Zincirli Zombileri Vur Zincirleri bağlı bulundukları düzenekten düzgün şekilde kopararak ucundaki gülleler ile zombileri vurmak.

Yahşi Batı Kutu Vurma Yahşi Batı Kutu Vurma Yahşi Batı Kutu Vurma Usta kovboysunuz, o kadar ustasınız ki kutu kolayı silahla vurarak havada tutabilirsiniz.

Webcam Ninja Vur Webcam Ninja Vur oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Vuruş Gücü Vuruş Gücü Vuruş Gücü Vuruş Gücü Vuruş Gücü

Vurmaca Camp Lazlo Vurmaca Camp Lazlo www.oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Vole Vuruşu Vole Vuruşu Bu oyunda vuruş tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Uzaylıları Vur Uzaylıları Vur Uzaylıları Vur oyunumuzda kasabasını istila eden uzaylıları durdurmaya çalışıyor. Bizde kovboyumuza bunda yardım edeceğiz.Elimizdeki silahla tüm uzaylıları vurmaya çalışacağız.

Trolleri Vur Trolleri Vur Trolleri Vur oyunumuzda sniperımızla saklanan trolleri bulup onları teker teker vuracağız.Oyunu fare ile oynayacağız.