Çocuk Oyunları

0/26

Çocuk Oyunları Çocuk Oyunları kategorisinde birbirinden harika çocuk oyunlarını Oyunikonu sitemizde bulabilirsiniz.

Korku Treni Korku Treni Oyunun kontrollerini yalnizca SAg ve SOL YON TUsLARINI kullanarak saglayabilirsiniz. Kontrollerini bu kadar basitken oyun aslinda cok ta basit degil. Treni kullanirken kimse zarar gormemeli ve incinmemeli eger oyunun bulundugunuz seviyesini basariyla gec

Küçük Kaplumbağa Küçük Kaplumbağa Habuza atlayan sevimli güzel kaplumbağamıza yardımcı olmamız gerekiyor. Alt ve üst yön tuşları ile zıplayın zıplayın en yukarda atlayın ve puanları toplayın.

Harry Potter Harry Potter Tehlikeli ağaçın karşısında tek kalan Harry e yardım etmelisiniz. Bir dakika boyunca ağaçın sert vuruşlarından kaçmalı ve arkadaşlarınızı kurtarmalısınız. START butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Mete Okula Koş Mete Okula Koş Okula gitmesini istemeyen haylaz arkadaşlarının üstünden ustaca atlayarak okuluna koşmasını sağlamalısınız. Mause ile sağ ve sol yaparak onlara çarpmadan hedefe ulaşın. Oyuna PLAY NOW ardından PLAY butonuna basarak oyuna başlayın.

BMX Marka Bisiklet Sür BMX Marka Bisiklet Sür Oyunda Z arka fren - X ÖnFren - A kolay Hareket - S Kolay Hareket - D kolay hareket - Q zor hareket - S Zor hareket - D zor hareket.

Ayı Yogi Giydirme Ayı Yogi Giydirme Hergün güncellenen

Kral Maze Kral Maze Merhaba kral oyun severler sizlere bugün cumhuriyet bayramına özel ve güzel bir oyun sunuyoruz.Cumhuriyetin 87.yıldönümü kutlu olsun...

Ben 10 Snow Ben 10 Snow Ben 10 sizin için unutulmayan bir oyun olan snow karakterini aldı va müthiş işlere imza atıyor oyunu oynarken boşluk tuşu ile kar atın ve fırlatın.

Kaykaycı Ayı Kaykaycı Ayı Crazy Bear orjnal adı olana kaykaycı ayımız kaskını da takmış halde sizleri beklemekte.Kaykayı klavyenizle kumanda edebilirsiniz.Yoldaki su ve çivilere dikkat edin havada asılı duran anahtar işaretlerini almanızda size + kazanç sağlıyacaktır.

Meyve Topu Meyve Topu Meyve bahçelerinin bu kadar çok olduğu biryerde sizinde bir eviniz olsun istemezmiyidiniz hemde ağaçların altındasınız ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Hayalindeki Bahçe Hayalindeki Bahçe Çocuklar haydi hayallerinizdeki bahçeyi çismek için oyunsayfa.com a buyrun bu oyunda herşey olağan ve resim çizim hayal herşeyi kaleminize dökün müthiş resimler çıkacağından eminim.

Cube Tema Cube Tema Mükemmel bir zeka gerektiren harika bir oyun renkler var ve ve bu kutuları itererk ywrine ulaştırmaya çalışın amam aklınızı kullanmanız lazım bakalım zekanız bu oyun için yeterlimi.

Balon Patlat 2 Balon Patlat 2 Önceki balon patlatma oyununa göre daha hızlı bir oyun. Balonları ne kadar hızlı patlatırsanız o kadar şanslı duruma gelirsiniz. Aynı renk en az 3 balonu bir araya getirin ve balonlar patlamaya başlasın.

Balon Yerleştir Balon Yerleştir Benzer renteki balonları bir araya gelecek şekilde yerleştiriniz.

Balonlu Kız Balonlu Kız Balonlu kız ile havadaki yıldızları toplayarak ilerlemelisiniz. Mouse un sol tuşuna basılı tutarak uçabilirsiniz.

Hayvan Besle Hayvan Besle Hayvan besleme oyununda bir çok insan bulunuyor. İnsanların tepesindeki baloncuklarda hangi yiyecekleri taşıdıkları gösteriliyor. Aynı şekilde hayvanlardada hangi yiyeceği istediği gösteriliyor. Yön tuşları ile doğru insanları doğru hayvanlara yönlendirme

Hemşire Hemşire Çocuk parkında geziniyorsunuz. Ancak mikroplar çocukların üzerine doğru gidiyor. Sizde hemşirenin elindeki iğneyle bu mikropları öldürmeye çalışın.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Bebeklerimiz ilgi bekliyor. Sizde en iyi şekilde onlarla ilgilenmeye çalışcaksınız. Bebeklerin üzerlerinde resim olarak ihtiyaçları yazmaktadır. İhtiyaçlara yönelik alttaki seçeneklerden bebeklerin bakımını yapabilirsiniz. Oyunu mouse(fare) ile oynayabili

0/26