Friv Oyunları

0/4

Friv Oyunları Friv Oyunlarında sizde friv sitesinde bulunan oyunları oynama imkanı bulabilirsiniz.

Kurt Kız Kurt Kız Kurt kızımızı en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Frankie Steinın Kızı Frankie Steinın Kızı Frankie Steinın Kızı oyunumuzda kızımızı en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Kedi Kız Kedi Kız Kedi Kız oyunumuzda kedi kızımızı en güzel ve en şirin şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Perili Emocu Perili Emocu Perili Emocu oyunumuzda emocu kızımızı periler annelik yapıyorlar.Bizde emocumuzu en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Liseli Canavar Modası Liseli Canavar Modası Liseli Canavar Modası oyunumuzda lise çağındaki canavarlarımız modayı yakından takip etmeyi çok seviyorlar.Bizde oyunumuzda bu canavarlarımızı en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Şirin Drakula Giydir Şirin Drakula Giydir Şirin Drakula Giydir oyunumuzda kan emicimizi en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Güzel Hayalet Güzel Hayalet Güzel Hayalet oyunumuzda hayaletimiz ölü olmasına karşın hala modayı yakından takip ediyor ve en güzel elbiseleri giymeye çalışıyor.Bizde bu güzel hayaletimizi en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Kurt Kızı Giydir Kurt Kızı Giydir Oyunumuzda kurt kızımızı en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Frankie Stein Okulda Frankie Stein Okulda Frankie Stein Okulda oyunumuzda kızımız okulda ve bizde onu okulun en güzel kızı yapmak için kolları sıvayacağız. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Ghoulia Giydir Ghoulia Giydir Ghoulia Giydir oyunumuzda kızımızı en güzel şekilde giydireceğiz. oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Animal Shelter Animal Shelter Nasıl Oynanır: Use your mouse to select animals and whether to give them food, medicine, play with them, or look at their information. Click the icons on the bottom of the screen to open the menus for advertising, shopping, your inbox, and yo

Kanatçı Papa Kanatçı Papa Nasıl Oynanır: Tebrikler, Kanatçı Papa'yı sen işletiyorsun! Görevin Starlight Şehrinin gelmiş geçmiş en iyi çıtır kanatlarını servis etmek. Müşterilerin siparişlerini al, kanatları pişir, sosu ekle ve şık bir şekilde servis yap. Her

Bal Savaşı Bal Savaşı Nasıl Oynanır: Nişan almak için fareyi kullanın. Sol fare tuşu = topu vur Boşluk tuşu = topu değiştir

Dolphin Pop Dolphin Pop Nasıl Oynanır: Mouse = Aim & Shoot Space = Toggle Color Shoot to pop matching clusters of 3 or more balls from the string. Get rid of 'em before they reach the end of the string...or it's game over!

Dönen Meyveler Dönen Meyveler Nasıl Oynanır: Fare = nişan al Sol fare tuşu = vur

Boncuklar! Boncuklar! Nasıl Oynanır: Bu oyunu farenizle oynayın.

Sarmal Toplar Sarmal Toplar Nasıl Oynanır: Bu oyunu farenizle oynayın.

Marine Balls Marine Balls Nasıl Oynanır: Fare = Nişan Al & Vur Aynı renkli 3+ top zinciri oluşturmak için farenizle atış yaparak topları yok edin ve merkeze ulaşmalarını önleyin!

0/4