Macera Oyunları

18/18

Oyun Skor Oyun Skor Oyun Skor Kapana yakalanmış bütün arkadaşlarını kurtarıp peynirleri toplayarak kaşık mancınığa ulaşmalı. Yön tuşlarını kullanarak hareket edin ve farenin arkadaşlarını kurtarmasını sağlayın. Tahta kutular hareket etmiyor fakat tabakları itebiliyorsunuz.

Oyuncak Fırlat Oyuncak Fırlat Oyuncak Fırlat Yaramaz bir çocuk oalrak karşıda duran yaratıklara oyuncak atarak onları yok edin. Mause ile nişan alarak gücü arttırıp oyuncağınızı atınız. Dikkatli olun oyuncak sayınız kısıtlıdır.

Otoban Takibi Otoban Takibi Otoban Takibi Otobanda ilerleyen hırsızları takip eden özel timin lideri olarak isabetli atışlarla hepsinin kaçmasını engelleyerek onları vurmalısınız. Mause ile nişan alıp silahınızı kullanabilir ve R ile şarjör değişimi yapabilirsiniz. Space ile el bomb

Evde Tek Başına Evde Tek Başına Evde tek başına filminden esinlenilerek yapılmış güzel bir oyun. Oyun içinde minik afacan ev içinde çeşitli maceralar atlatacak.

Lunapark Treni Lunapark Treni Treni hızlandırarak raylar üzerinde ilerletin. Fakat dikkat edin aşırı hızda tren raydan çıkabilir ve yolcular hoşnut kalmayabilir.

Kızlar ve Erkekler Savaşı Kızlar ve Erkekler Savaşı Kızlar ve erkekler arası rekabet devam ediyor. Yön tuşlarını kullanarak hareket et, eğil, zıpla. Fare ile ateş et. Sağ tıklayarak ayarlar menüsünü aç, sesi aça-kapa, grafik kalitesini ayarla. Kızlar erkeklerin dünyasını istila ediyor. İstilayı durdurmak

Zeki Kırmızı Top Zeki Kırmızı Top Kırmızı Top sevenler için mükemmel bir oyun ile karşınızdayız. Kırmızı Top ile başarılı bir şekilde bütün bölümleri tamamlaman gerekiyor. Kırmızı Top ile zekanı kullan ve bütün bölümleri geçmek için elinden gelen her şeyi yap.

Kırmızı Top Kırmızı Top Sevgilisi olan kırmızı topu seven pembe top ile başarılı bir şekilde bütün yolları ilerlemeniz gerekiyor. Kırmızı Topu kontrol edin ve zorlu yollarda ilerleyin. Kırmızı Top ile engelleri aşman gerekiyor. Kırmızı Topu Yön tuşları ile kontrol edebilirsin.

Kırmızı Top 2 Kırmızı Top 2 Hergün güncellenen

Elmasçı Astronot Elmasçı Astronot Elmasçı astronot oyunumuzda astronotu kullanarak yer altındaki elmasları toplamalısınız. Bütün elmasları toplayarak bir sonraki seviyelere ilerleyeceksiniz. Yel altına girmek için silahınızı kullanarak toprakları parçalayıp elmaslara doğru ilerleyebilirs

Diego Yengeç Kurtarıcısı Diego Yengeç Kurtarıcısı Dora Oyunları : Dora ve arkadaşı Diego, yengeçleri kurtamak için kolları sıvamış. Ancak, yengeçleri kurtarabilmesi için, ekranda beliren renkler ve işaretlerin hangisinin yengece ait olduğunu bulması gerekiyor. Sen ona yardım ederek, bu görevi başarıyla b

Aslan Kral Aslan Kral Aslan kral oyununda sizde aslan kral ile maceradan maceraya atılın

Katil Pirana: Korsanlar Katil Pirana: Korsanlar Katil Pirana: Korsanlar

Gölge Kaçışı Gölge Kaçışı Gölge Kaçışı oyunuda sizde hızlı kaçmaya hazır olun.

New York Rex New York Rex New York Rex

18/18