İki kişilik altınavcısı

İki kişilik altınavcısı oyunu 1772 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Macera Oyunları

İki kişilik altınavcısı İki kişilik altınavcısı ; Bu oyunumuzda 2 tane altın avcısı amcamız var. Bir oyuncu "s" tuşu ile altınları toplarken diğer oyuncu aşağı "ok" tuşu ile altınları topluyor.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İki kişilik altınavcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıkıcı Vinç Kullan Yıkıcı Vinç Kullan Yıkıcı Vinç Kullan Size verilen sayıda ve çeşitli vinç özellikleriyle istenilen yerleri yıkmanız ve yok etmenizdir. Oyunu sadece mouseniz ile oynayabilirsiniz.

Yıkıcı Robotlar Yıkıcı Robotlar Bu Oyun Toplamda Kez Oynandı Etiketler :

Yıkıcı ATV Yıkıcı ATV Yıkıcı atv ile heyecanlı maceralar sizi bekliyor engelleri başarılı bir şekilde aşıp arabaları yıkınız düşerseniz en baştan başlamak zorundasınız o yüzden düşmemeye dikkat etmelisiniz. Nasıl Oynanır? Ok tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Oyun Tuşları:

Vikingleri Yoke Vikingleri Yoke Vikingleri Yoket oyunumuzda kale içinde bulunan vikingleri öldürmeye çalışacağız. Bize verilen atış haklarını doğru şekilde kullanarak kalelerimizi vikinglerden temizleyeceğiz.

Viking Saldırısı Viking Saldırısı Vikingler saraya saldırıyor ve sizin göreviniz saraydaki malzemeleri çalmak. Karşınıza çıkanları öldürüp sarayı soymak. Sol üstteki mor çubuğu doldururmanız özel gücünüzü harekete geçirecek ve karşınıza çıkan düşmanlara dokanmanız yetecek.

Tiki Bowling Tiki Bowling oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)

Süper Frikik Süper Frikik Süper Frikik oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Sünger Bob Bikini Bottom Sünger Bob Bikini Bottom Spongebob ve arkadaşı ile rio da yani brezilyada karnavala katılıyorsunuz. şaka şaka normal bir karnaval, Karnavalda çeşitli oyunlar var. Siz oyunlara başlamadan önce oyunun nasıl oynandığına ilişkin bilgi oyun açılışında size belirtilecek. Dikkatli okuyu

Sünger Bikini Sünger Bikini SüngerBob Bikini oyununa giriş yapmak için "PLAY" yazısına tıklayın. Oyunu kaç kişilik oynamak istiyorsanız onu belirleyerek bir adım daha ilerleyin. Oyunda oynamak istediğiniz karakteri belirledikten sonra istediğiniz karnaval çadırını

Sıkıysa Vur Sıkıysa Vur Sıkıysa Vur oyununu oynamak için hemen tıklayınız.