Mario Oyunları

0/8

Mario Oyunları Mario Oyunları ile sizde En güzel ve en güncel mario oyunlarını Oyunikonu sitesiden bulabilirsiniz.

Mario Kamyonu Mario Kamyonu Süper mario, kamyonu ile engelleri yollara meydan okuyarak eşya taşıma mücadelesi içine giriyor. Oyunda marionun kamyonunu yön tuşları yardımı ile kontrol ederek kaza yapmadan istenilen noktaya götürmelisiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Süper Mario Bazuka 2 Süper Mario Bazuka 2 Süper mario bazukası ile oyundaki düşmanlarını etkisiz hale getirmek istiyor. Oyunu başlattıktan sonra yapmanız gereken mouse kontrolü sayesinde marionun düşmanları üzerine bomba ve füzeler fırlatmalarını sağlayın. Fakat size verilen mühimmatları doğru za

Ateş mario Ateş mario Bu morinun işi cidden çok zor.Ateşe kapılmadan ilerlemeli

Bebek mario Bebek mario Mario oyununda bu kez bebek başrolde

Süper Mario Zeplin Süper Mario Zeplin Süper mario oyununun zeplin versiyonudur klasik mario oyunlarından bıktıysanız bu oyun yeni versiyonudur herkesin çok sevdiği mario yine macera peşinde... Nasıl Oynanır? Ok tuşları ile mario'yu yönlendirin Oyun Tuşları:

Bombacı Mario Bombacı Mario Klasik mario oyunlarından bıktıysanız bu oyun tam size göre bomba yerleştirip rakibinzle mücadele ediyorsunuz duvarları yıkarak düşmanı patlatınız. Nasıl Oynanır? Ok tuşları ile yön ve space tuşu ile bomba koyabilirsiniz Oyun Tuşları: ve

Kız mario Kız mario Kız mariomuz maceraya atılıyor. Yardım etmek için klavyenizden yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bakalım bu macerada nereye kadar geleceksiniz.

Sevimli mario Sevimli mario Süper tarzında bir oyun daha bu sevimli sarışın oyuncağı meyvelerle buluşturabilirmisiniz? Yön tuşları ile kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Mario Karlı Yollar Mario Karlı Yollar mario ya karlı yollarda kim yardım edip karşısına çıkan engellerden atlatacak, yön tuşları ile engellerden kaçın aman dikkat araba ezebilir canavarlar yiyebilir. dikkat edin.

Mario ormanda Mario ormanda Bu kez mario ormanda

Mario Mario Super Mario yardımınızı bekliyor. Krallığı tehtid eden ejderhayı yenin ve ülkenizi kurtarın

Mario ve hayaletler Mario ve hayaletler Harika bir mario oyunu daha sizleri bekliyor.Muhteşem bir görüntü ile karşımıza gelen oyunda mario bu kez de hayeletlerden kurtulmaya çalışıyor... Oyun start tuşu ile başlıyor ve açılması biraz uzun sürebiliyor.Oyun ilk level ile açılacaktır ve ilk leveld

Mario uzayda Mario uzayda Mario bu kez uzayda ilerliyor tam gaz :)

Ofansif Mario Ofansif Mario Mario top saydırıyor.

Süper mario fly Süper mario fly Mario uçarken Space ile ateş ederek önünde ne varsa silip süpürüyor..

Klasik Mario Klasik Mario Atarilerimizin değişmez oyunu Süper Mario'nun flash versiyonunu doyasıya oynayabilirsiniz. Altınları toplatın, düşmanlara dikkat edin. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Mario Futbol Süper Mario Futbol Süper Mario ile ilginç bir futbol oyununa ne dersiniz? Bu oyunda amaç top sektirerek çevrede beliren nesneleri toplayarak puanları kazanabilmektir. Bunun için hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Motor Yarışı Mario Motor Yarışı Mariomuzla nefes kesen bir motor yarışına giriyoruz.kız oyunları iyi eğlenceler diler.

0/8