Mario Oyunları

8/8

Mario Elmas Toplama Mario Elmas Toplama Süper Mario elmas toplama işinde yardımınızı istiyor. Yön tuşlarıyla hareket ederek ilerleyin ve elmasların hepsini toplayıp eve gidin.

Mario Tırmanma Macerası Mario Tırmanma Macerası Mario Tırmanma Macerası Mario ile basamakları kullanarak, en üst noktaya ulaşmaya çalışacaksınız. Görevinizi başarılı bir şekilde bitirebilmek için basamaklarda bulunan tehlikeleri yaptığınız doğru hamleler ile geçmeniz gerekiyor. Eğlenceli oyunda Marionu

Mario Voleybol Mario Voleybol Mario Voleybol Marionun kontrolünü sağlayabilmek için klavyenin ok tuşlarını kullanınız. Müsabakaların ilk turunda rakibiniz mantar olacaktır. Mantara karşı 11 sayıya ulaşmanız halinde bir üst tura Marionun en büyük düşmanı olan böceğe geçebilirsiniz.

Süper Mario Bazuka Süper Mario Bazuka Süper Mario Bazuka Mario sevgilisini kaçıran kötülerden sevgilisini kurtarmak için edindiği yeni silahı bozuka ile vurmaktadır. Mouseunuzla nişan alıp güç ayarı vererek bazuka ile bomba atıyor ve kötüleri patlatıyoruz.

Mario Yumurta Taşıma Mario Yumurta Taşıma Mario Yumurta Taşıma Yukarıdan yapacağınız işleri seçin ve bu işleri düşman dinozora yakalanmadan tamamlayın. Sağ üst köşede dinozorun o anda nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Mario Traktör Sür Mario Traktör Sür Dora Oyunları : Oyunda mario yeni maceralara yelken açıyor ve en güzel araba oyunları ile tekrardan karşınızda. Bu güzel oyunda süper mario ile kullandığımız traktör ile macera yolundaki yıldızları toplamaya başlayın. Bunun için "YÖN Tuşlarını&am

8/8