Odadan Kaçış

0/4

Odadan Kaçış Odadan Kaçış Oyunlarında birbirinden farklı oyunlarda odadan kaçın.

Kapılar Kapılar Çoğu oyunda olduğu gibi mouse ile oynanıyor.Ekranın altındaki oklara tıklayarak ilerleyebilirsiniz.Sağdaki parçaları odalarda bulmaya çalışınız.

Gri oda Gri oda Gri odadan hemen kurtulmalısınız...

Salondan kurtul Salondan kurtul kurtulabilirseniz :)

Gizli Çıkış Gizli Çıkış Odadan gerekli taktiği ve beceriyi kullanarak çıkmaya çalışıyoruz.Mouse ile oynanıyor

Odalardan Kurtulun Odalardan Kurtulun Son derece güzel bir zeka / strateji oyunu. Oyunun zor olduğunu düşünerek kesinlikle vazgeçmeyin oyun sonuna kadar devam edin. Oyundaki amacınız, oyun içindeki 4 tane üçgen şekildeki işareti bularak yerine yerleştirmek ve bu kapalı alanın içinden çıkabilm

Bilardo odası Bilardo odası Bilardo odasından kurtulmaya çalışmalıyız

Oda düzenle Oda düzenle Aman anneniz gelmeden odanızı düzenleyin..yoksa çok üzülür..Tabi size yardımcı oluyor bilgisayar nasıl düzelteceğiniz konusunda...torpillisiniz yani...

Kedi Kurtarma Kedi Kurtarma Kedi kutusunun içinde kilitli kaldı. Kedi Kurtarma operasyonu için size ihtiyacı var. Onunla birlikte bulmacaları çözün, gerekli nesneleri toplayın ve kutuyu açın.

Karlı Dağdan Kaçış Karlı Dağdan Kaçış Düşen uçaktan kurtulan tek kişi sizsiniz. Karlı Dağdan Kaçış için gerekli nesneleri toplamalı ve bunları uygun biçimde kullanmalısınız.

Mahzenden Kurtul Mahzenden Kurtul Bilmeceleri çöz, gereken nesneleri topla ve bunları gerektiği gibi kullanarak Mahzenden Kurtul. Sonuçta 6 tane anahtarı toplamış olmanız gerekiyor.

Hapishaneden Kaçış Hapishaneden Kaçış Hapishaneden Kaçış için çok iyi plan yapmalısınız. Bulmacaları çözmeli, gerekli objeleri toplayıp uygun biçimde kullanmalı ve anahtarlara ulaşmalısınız. Altı tane anahtar bulup hücrenizin kapısını açın ve hapisten kurtulun.

Kütüphaneden Kaçış Kütüphaneden Kaçış Kütüphaneden Kaçış için bütün gereken nesneleri bulmanız, bulmacaları çözmeniz ve bulduğunuz nesneleri uygun yerlerde kullanmanız gerekiyor.

Ofisten Kurtul Ofisten Kurtul Gerekli nesneleri bulup bulmacaları çözerek Ofisten Kurtul. Kurtulabilmek için gereken nesnelerin neler olduğunu bulmalı ve bu nesneleri toplamalısınız.

Kaçış Asansörü Kaçış Asansörü Kaçış asansörü kilitli. sizin asansöre ulaşabilmek için gerekli nesneleri bulmanız ve kullanmanız gerekiyor. Tabii bu nesneleri bulabilmek için de bulmacaları çözmelisiniz.

Telefon Odası Telefon Odası Telefon odası bilmecelerle dolu. Bu bilmeceleri çözmeli ve gerekli nesneleri bulup toplamalısınız. Daha sonra bu nesneleri uygun biçimde kullanarak bu odadan kurtulmayı başarmalısınız.

Otobüs Odası Otobüs Odası Otobüs odası bilmecelerle dolu ve siz bu odada kilitli kaldınız. Bilmeceleri çözün, gereken nesneleri toplayın ve uygun biçimde kullanarak odadan kurtulmayı başarın.

Su Kaplumbağası Su Kaplumbağası Su kaplumbağası okyanusa ulaşmalı. Fakat yolunda çok fazla engel var. Bu engelleri aşabilmesi için ona yardım etmeniz gerekiyor. Fareyle tıklayarak küçük kaplumbağanın engelleri aşabileceği yolları oluşturun.

0/4