Ufo Kurtarma

Ufo Kurtarma oyunu 1419 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Odadan Kaçış

Ufo Kurtarma Ufo Kurtarma ; Ufo kurtarma için bütün kamp alanını araştırmanız gerekiyor. Kamp alanına zorunlu iniş yapan ufonun ihtiyacı olan şeyleri toparlayın ve zavallı uzaylının gemisiyle evine dönmesine yardım edin.

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ufo Kurtarma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Ufo Yarışı Ufo Yarışı Dilerseniz iki kişilik, dilerseniz tek başınıza oynayabileceğiniz çok güzel bir ufo yarışı oyunu. 2 kişilik oynayabilmek için PLAY 2 IN 1 PC butonuna basın. En güzel ve en yeni iki kişilik oyunlar Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Klas Oyun da oynan

Ufo Uçuşu Ufo Uçuşu Ufo Uçuşu oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Ufo Taxi Ufo Taxi Ufo Taxi Ufo taxi ile masum inekleri bulundukları çiftlikten alarak istedikleri çiftliğe götürmelisiniz. Yön Okları ile ufoyu kontrol edebilirsiniz. İneklerin yakınlarında durarak ufonuza binmelerini bekleyin ve sonra uçun.

Ufo Kurtarma Ufo Kurtarma Ufo kurtarma için bütün kamp alanını araştırmanız gerekiyor. Kamp alanına zorunlu iniş yapan ufonun ihtiyacı olan şeyleri toparlayın ve zavallı uzaylının gemisiyle evine dönmesine yardım edin.

Ufo gemisi ile puan topla Ufo gemisi ile puan topla oyunikonu.com ile eğlenmenin keyfine varın. Hepinize bol şanslar dileriz.

Tavuk Kurtarma Tavuk Kurtarma Tavuk Kurtarma Tavuk Kurtarma Tavuk kurtarma oyununa Play,Play butonlarına tıklayarak giriniz.Oyunu Fare yardımıyla Tilkileri tavuklara değdirmeden yok ediniz ve yeni levele geçiniz.Siteniz Heyoyun.com size başarılar diler.

Rehine Kurtarma Oyunu Rehine Kurtarma Oyunu A ve D tuşları ile hareket edersiniz. K tuşu ile zıplarsınız, L tuşu ile bomba atarsınız, J tuşu ile ile ateş edersiniz, S tuşu ile eğilirsiniz, W tuşu ile yukarı bakarsınız.

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Çizgifilm karakteri Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)