Diego Helikopter Kullanıyor

Afacan Motorlu Afacan Motorlu Afacan Motorluı her türlü araçla akrobasi yapıyor. Haydi önce aracınızı seçin ve akrobasi yapmaya başlayın. Z tuşuyla topladığınız enerji sodalarını kullanıyorsunuz, space tuşuyla akrobatik hareketler yapıyorsunuz.

Afacanlar Yarista Afacanlar Yarista Afacanlar yarışta süper bir araba kullanıyorlar, ama önce kaç kişi oynayacağınızı seçin ve daha sonra da yarışa başlayın. Güzel bir çocuk oyunu olarak sitemizde oynayabilirsiniz.

Ağaç Evden Kaçış Ağaç Evden Kaçış Play'e tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Mouse'unuzla hareket ediyor ve objeleri kullanıyorsunuz.

Ambulan Şöförü Ben 10 Ambulan Şöförü Ben 10 Güçlü kahraman ben 10 bu oyunda bir ambulans kullanıyor , onu bu parkurda ilerletecek ve yönlendirecek olan sensin. Ambulans ile giderken aynı zamanda puanları toplaman ve kısa sürede bölüm sonuna gelmen gerekiyor, diğer bölümlere geçmek için bu aşamaları

Amigo Pancho 3: Şerif Sancho Amigo Pancho 3: Şerif Sancho Amigo Pancho serisinin bu oyununda kardeş Şerif Sancho ortaya çıkıyor. Helikopterden korkan Sancho için tek çare balon ile uçmak. Önündeki engelleri kaldırarak ve tehlikelerden uzak tutarak Şerif Sanchoyu helyum gazı ile doldurulmuş balonlarla uçurun.

Avatar - Fortress Fight 2 Avatar - Fortress Fight 2 Tek kişilik oyun için "1 PLAYER" , iki kişilik oyun için "2 PLAYER" seçeneklerini kullanıyorsunuz. Farenizle silahları seçtikten sonra yine farenizle nişan alıyorsunuz, sol fare tuşuna basılı tutarak atış hızınızı beli

Avcı Helikopteri Avcı Helikopteri Savaş alanına Avcı helikopteri ile dalın. Boşluk tuşu ile Roketleri bırakın ve Fare ile taramalı ateş edin aynı zamanda yönünüzü de ayarlayın.İyi Oyunlar

Başkanı Kurtar Başkanı Kurtar "PLAY" ile oyuna başlıyorsunuz. W,A,S,D tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Farenizle nişan alıp sol fare tuşuyla ateş ediyorsunuz. Boşluk tuşuna basarak helikopteri iniş pistine indiriyorsunuz.

Belediye Başkanı Helikopterde Belediye Başkanı Helikopterde Belediye Başkanı Helikopterde Belediye başkanı çok çolgın projelere imza atar ama başına olmadık şeyler gelir.Oyun yüklenince START GAME'e tıklayınç.Daha sonra belediye başkanı bir hayvanat bahçesi açılışını yapacak ama işler yolunca gitmeyecek v

Ben 10 Helikopter Ben 10 Helikopter Ben 10 Helikopter Sevilen ve bir o kadarda popüler olan kahramanımız ben 10 yepyeni bir macera ile karşınızda. Playa basarak oyuna başlıyorsunuz. Ok tuşlarını kullanarak kullandığınız helikopter ile ben 10 puanlarına ateş ederek onları patlatmalısınız.

Ben 10 Helikopteri Ben 10 Helikopteri Ben 10 Helikopteri Ben 10 Helikopteri Ben 10 Helikopteri

Ben 10 The Alien Device Ben 10 The Alien Device Play as Guest'e tıklıyorsunuz.Mouse'unuzla hareket ediyor ve objeleri kullanıyorsunuz.

Ben10 Uçuyor Ben10 Uçuyor Ben10 Uçuyor Kahramanımız Ben 10 en yükseklere uçmaya çalışıyor. Bunun için zıplatan topları kullanıyor. Sizin yapmanız gereken ise Ben10 yönlendirerek balonlara basmasını sağlamak ve düşmesini engellemek olacak.

Boks Çalışması Boks Çalışması "START" ile oyuna başlıyorsunuz. Yukarıdan gelen hedeflere vurmak için yukarı ok tuşunu, ortadan gelen hedeflere vurmak için sağ ok tuşunu, alttan gelen hedeflere vurmak için aşağı ok tuşunu kullanıyorsunuz. Mavi eldiven geldiğinde sol

Bölümlü Savaş Helikopteri Bölümlü Savaş Helikopteri oyunikonu.com iyi eğlenceler diler arkadaşlar

Cadının Çikolata Evinden Kaçış Cadının Çikolata Evinden Kaçış Start ile oyuna başlıyorsunuz. Mouse'unuzla hareket ediyor ve objeleri kullanıyorsunuz.

Canavar Kamyon Gezisi 3 Canavar Kamyon Gezisi 3 Canavar Kamyon çok daha güçlü olarak geri döndü. Önüne çıkan herşeyi yok et ve nitro için yıldızları topla. Kamyonu kullanmak için yön, Nitroyu aktif etmek için Z tuşunu kullanıyoruz.

Cargo Truck Express Cargo Truck Express Start Game ile oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Shift ile nitrojen Z ile fren kullanıyorsunuz.