Pasta Oyunları

2 Katlı Çikolatalı Pasta 2 Katlı Çikolatalı Pasta oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

3 Katlı Düğün Pastası 3 Katlı Düğün Pastası oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Barbie Elmas Pasta Barbie Elmas Pasta Barbie Elmas Pasta Oyunu ve Barbie Elmas Pasta oyunlarının en güzellerini Kız oyunları oyunikonu.com'da oyna.

Barbie Pasta Yap Barbie Pasta Yap Barbie Pasta Yapımı oyununa başlayabilmek için " PLAY " yazısına tıklayacaksınız.Oyunumuzda barbie ye nefis kek yapmasında yardımcı olacağız . İlk önce pasta için malzemeleri marketten alacağız ardından mutfakta kek h

Barbie Pastası Barbie Pastası Barbie Pastası Barbie Pastası oyunumuzda, güzel Barbie sizi bekliyor. Haydi onu model olarak kullanın ve hayalinizdeki pastayı yapın.

Bebek ve Şekiller Bebek ve Şekiller Bebek ve Şekiller Sevimli bebek şekilleri öğreniyor. Oyun oynayarak, hamurdan şekiller kesip pasta yaparak ve eğlenerek şekilleri öğrenirken ona yardım edin.Arada bazı haylazlıkda yapıyor.

Bellanın Düğün Pastası Bellanın Düğün Pastası Bella düğüne hazırlık için güzel bir pasta yapmayı planlıyor. Bu işlem için gerekli olan tüm malzemeleri tezgah üzerinde bulabilirsiniz. Bella'nın pasta yapmasına yardım ederek onu bu yoğun telaşından kurtarın. İyi eğlenceler..

Boston Pastası Boston Pastası 1848 de ilk bulunan leziz BOSTON pastasını bizde oyunda yapmaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Canavar Pastası Canavar Pastası oyunikonu.com ile eğlenmenin keyfine varın. Hepinize bol şanslar dileriz.

Çikolatalı Pasta Çikolatalı Pasta Çikolatalı pasta yapmaya hazır mısın? "Play" butonuna tıkladıktan sonra üst kısımda sizden istenilen malzemeleri farenizle bulmalı ve pasta kabına koymalısınız.

Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kızın en tatlı rüyası, uçan kelebek üzerinde şeker ve pasta toplamak. Oyuna START yazısına tıklayarak başla, YÖN TUŞLARINDAN aşağı ve yukarı tuşları ile şekerleri topla.

Çilekli Pasta Çilekli Pasta Çilekli Pasta oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Doğum Günü Pastası Doğum Günü Pastası Doğum günümüz için çok güzel pasta hazırlamaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Doğumgünü Pastası Doğumgünü Pastası Doğumgünü Pastası oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Dora Mutfakta Dora Mutfakta Dora Mutfakta Minik kız Dora şimdide yemek yapmak, pastalar börekler bişirmeye çalışıyor.Doranın mutfak macerasına katılmaya hazırmısınız ? Oyun yüklendikten sonra PLAY deyin daha sonra karşınıza Dora çıkacak ve yabancı bir dilde birşeyler söyleyecek sanı

Düğün Pastası Düğün Pastası Düğün pastalarına ayrı bir önem verilir.Düğün pastalarının görünüm olarak ve tat olarak muhteşem olması gerekiyor.Bizde oyunumuzda düğün pastası yapmaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Elmalı Pasta Elmalı Pasta Elmalı Pasta oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Elmalı Pasta Yap Elmalı Pasta Yap Elmalı Pasta Yap oyununu oynamak için hemen tıklayınız.