Penaltı Oyunu Oyna

1e1 penaltı 1e1 penaltı 1e1 penaltı güzel bir spor oyunu;Önce açıyı,hızı hazırladıktan sona dördüncü düğme ile peanltı çekin.

2012 Penaltı Atışları 2012 Penaltı Atışları Nasıl Oynanır: Bu maç çıkmaza girdi ve penaltı atışlarına gidecek. Penaltı kullanırken şutunun zamanlamasını ve yönünü ayarlamak için fareyi kullan. Kalecilik yaparken de şutu kurtarmak için eldivenlere tıkla. Doğru zamanlama yap ve üzerindek

Avrupa Kupası Penaltı Oyunu Avrupa Kupası Penaltı Oyunu Oyuna başlamak için Play'i tıklayın ardından takımınızı seçin. Space tuşu ile topu nereye atacağını belirlersiniz. Mouse ile kalecinin nereye zıplayacağını belirlersiniz.

Ben 10 Penaltı Ben 10 Penaltı Ben 10 Penaltı Ben10 veya Gwen ile penaltı oyunu oynayın kaleye süper atışlar yapın yön verin hızını verin falsoyu ayarlayın ve rüzgarı hesap etmeyi unutmayın sonra kaleciyi geçmeye çalışın muhteşem penaltı oyunu sizlerle.

Dünya Kupası - Penaltı Oyunu Dünya Kupası - Penaltı Oyunu Play Game'e tıklıyorsunuz,next'e tıklıyorsunuz, play ile oyuna başlıyorsunuz. Takımınızı seçiyorsunuz, mouse'unuzla menülerin üzerine gelerek gerekli ayarlamaları yapmanız gerekiyor.

Dünya Penaltı Kupası Dünya Penaltı Kupası Dünya penaltı kupası oldukça eğlenceli ve iki kişilikte oynanabilen bir futbol oyunu. benzerlerini daha önce bir çok kez Oyuncambazi.com da oynadığınız oyunda kontrolleri MOUSE S,X,D,C tuşları ile sağlayabilirsiniz. Oyunu iki kişi oynamak için oyuna başl

Engelli Penaltı Engelli Penaltı Engelli Penaltı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Futbolcu Ben 10 Futbolcu Ben 10 Ben 10 şimdide futbolcu. Kaleye penaltı çekeceksiniz. Oyunun başında Gwen ide seçebilirsiniz. Yönünüzü, topa vuruş hızınızı ve falsoyu ayarlayarak penaltıyı çekebilirsiniz.oyunikonu.com iyi oyunlar diler..

Güney Afrika-2010 Güney Afrika-2010 Güney Afrika-2010 dünya kupasında önce Play a tıklayın,ardından takımları oluşturun,sonra da penaltı atışına başlayın.. Not:Oyun oldukça detaylı olduğu için yüklenmesi internet hızınıza göre zaman alabilir

Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Ölümcül Penaltı Ölümcül Penaltı oyunikonu.com iyi eğlenceler diler .

Penaltı Antrenmanı Penaltı Antrenmanı Farenizle topu tıklayarak şut çekiyorsunuz.

Penaltı Ateşi Penaltı Ateşi "PLAY" dedikten sonra bir takım seçip "NEXT" ile maça başlıyorsunuz. Farenizin sol tuşuna bir yada iki kere basarak nişan alıp şut çekiyorsunuz. Rakibiniz şut çekerken çıkan kırmızı noktaya farenizle hızlı bir şekilde

Penaltı Atışları Penaltı Atışları Penaltı atışları oyunumuzda takımız ile penaltı kullanıp ve kalecilik yapmaya çalışacaksınız.Başarılı olmak için karşı takıma gol atmalısınız. Topun hızı, yüksekliği ve falsosunu oyun içerisinden Fare ile ayarlayın.

Penaltı Çılgınları Penaltı Çılgınları Penaltı Çılgınları oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Penaltı Kullan Penaltı Kullan Kaleciyi avlayın ve tüm penaltıları gole çevirin

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası oyununu oynamak için hemen tıklayınız.