Spor Oyunları Oyna

1e1 penaltı 1e1 penaltı 1e1 penaltı güzel bir spor oyunu;Önce açıyı,hızı hazırladıktan sona dördüncü düğme ile peanltı çekin.

Amatör Beyzbol Amatör Beyzbol Amatör takımlarının maçlarında topa vuran sporcuyu siz kontrol ediyorsunuz. Amacınız topa hızlı vurmak ve topu kaçırmamak. Oyunda Mouse ile topa vurarak en uzak tarafa atıyorsunuz ve puan kazanıyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra Play(oyna) butonuna basarak

Bacak Ameliyatı 2 Bacak Ameliyatı 2 Spor yaparken bacağını sakatlayan çocuğun ameliyat olması gerekiyor. Uzman doktorlar tarafından hazırlanan ameliyathanedeki araç gereçleri kullanmak için doktorlara yardımcı olmalısınız. Mouse kontrolü ile aletleri kullanabilir, X-ray cihazını kontrol etm

Basketbol Oyunu Basketbol Oyunu Basketbol oyununda yapmanız gereken şey oyun ismi ile de anlaşıldığı gibi Bir beceri ve spor oyunudur. Oyunu Fare yardımı ile isabetli atışlar yaparak oynayabilirsiniz. En yüksek puanı kazanmaya çalışın .

Basketbolcu Basketbolcu Basketbolcu oyununda basketbol atışları ile ünlenmek isteyen sporcu artık sizin kontrolünüzde. Onu en iyi şekilde hareket ettirmek ve her topu potaya atmasını sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız. start butonuna basarak açılan oyunda sadece mouse k

Beden Eğitimi Beden Eğitimi Sporcu gençlik oyunun amacı ekiple birlikte çalışmak.Oyuna başlamadan önce A ve S tuşları işle yönlendiriyorsunuz ve YÖN TUŞLARI ile sporcuların nereye nasıl gideceğini belirliyorsunuz. Oyun çok zevkli.Bazı televizyondaki çocuk programlarında yapılan yar

Ben 10 Atomic Transporter Ben 10 Atomic Transporter Kahramanımız Ben 10 ve amcası ile Atom kutularını taşıması ve teslimat bölgesine götürmesi gerekiyor. Bu görevde tabi ki size düşüyor.

Bratz Sporcu Bratz Sporcu Bratz Sporcu Oyunu ve Bratz Sporcu oyunlarının en güzellerini Kız oyunları oyunikonu.com'da oyna.

Çift kale maç Çift kale maç Beğeneceğinizi düşündüğümüz bir başka spor oyunu,çift kale maç

Dağ Tırmanışı Yap Dağ Tırmanışı Yap Mouse kullarak oynanabilen diğer bir spor oyunlarından olan dağ tırmanışı yap oyununda zirveye çıkmak için mouse ile yönünü ve gücünü ayarlayabilirsiniz.Eğer çok aşağı düşerseniz zaten otomatik olarak hastanelik olduğunuzdan direk oyun sona erecektir. :)

Engelli Koşu Yarışı Engelli Koşu Yarışı Engelli koşu yarışı oyununa yüklenmesinin ardından Play butonuna basabilirsiniz. Oyundaki amacınız sporcuyu engellerin üzerinden atlayarak ilerlemesini sağlamaktır. Koşturabilmesi için sağ ve sol yön tuşlarına seri bir şekilde basmanız gerekmektedir. Enge

Futbol yıldızları Futbol yıldızları Futbol yıldızları harika bir spor oyunu

Güçlü Sporcu Güçlü Sporcu Oyuna başlamak için Play butonuna tıklayın. B N Space tuşları ile oynanır. Oyunun amacı güçlü sporcuyu şampiyon yapın.

İkili Yarış İkili Yarış İkili Yarış Her türlü arazide ikili yarış yapın. Yön Okları ile spor arabanızı kontrol ederek arabanızı sağa sola çarpmadan en hızlı şekilde sürün. Tünellerden,dağlardan ve hatta patikalardan ustalıkla geçin.

Kaykaycı Sünger Bob Kaykaycı Sünger Bob Kaykaycı Sünger Bob Süngerbob kayak yarışlarında. Yapacağı en iyi atlayış ile rekorları kırabilir. Sizde ona bu spor dalında yardımcı olun.

Kızaklı Gençler Kızaklı Gençler Gençler kış sporlarına oldukça düşkün. Kızaklarıyla beraber dağın eteğinden kaymaya başlıyorlar. Ancak inerken karşılarına çıkacak cisimlerden kaçmalılar.

Kovboy Mario Kovboy Mario Kovboy Mario Kovboy tarzı ve spor motoru ile çıkıyor. Bu oyunda spor motor ile engelleri aşarak mario ile yarış sonuna ulaşmalısınız.

Oyuncak Spor Araba Yarışı Oyuncak Spor Araba Yarışı oyunikonu.com iyi eğlenceler diler :)