Pasta Oyunları

0/3

Pasta Oyunları Pasta oyunları oyna için sizlere en yeni ve en güzel pasta oyunları sunan Oyunikonu sitemiz.

Çilekli Kurabiye Çilekli Kurabiye Oyunda çok güzel çilekli tartlar yapacaksınız. Eğer gerçek tarifi görmek isterseniz oyunda ilk ekranda ingilizce gerçek tarifi görebilirsiniz. İngilizce ve kurabiyeler konusunda büyüklerinizden yardım alabilirsiniz. Oyunda tüm kontroller için MOUSE kullan

Fıstıklı Pasta Dilimleri Fıstıklı Pasta Dilimleri Birbirinden leziz fıstıklı pastalar yapacağız.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Pasta İmalat Fabrikası Pasta İmalat Fabrikası Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.İyi eğlenceler..

Portakallı Pasta Portakallı Pasta Leziz Pretakallı pasta yapacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.İyi Eğlenceler..

Boston Pastası Boston Pastası 1848 de ilk bulunan leziz BOSTON pastasını bizde oyunda yapmaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Düğün Pastası Düğün Pastası Düğün pastalarına ayrı bir önem verilir.Düğün pastalarının görünüm olarak ve tat olarak muhteşem olması gerekiyor.Bizde oyunumuzda düğün pastası yapmaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Kış Pastası Kış Pastası Kış aylarında daha çok yapılan ve kışa özel pastamızı yönergeleri takip ederek yapmaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Doğum Günü Pastası Doğum Günü Pastası Doğum günümüz için çok güzel pasta hazırlamaya çalışacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Köpeğimin Doğum Günü Pastası Köpeğimin Doğum Günü Pastası Şirin köpeğimize doğum günü pastası hazırlayacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.iyi eğlenceler.

Damla Çikolatalı Kurabiye Damla Çikolatalı Kurabiye Damla çikolatalı kurabiyeler yapabilek için tüm malzemelerimiz hazır ve bize yalnızca onları uygun miktarlarda karıştırmak, çırpmak ve fırına vermek kalıyor. Oyunda kontroller için mouse kullanın.Kız Oyunları sitesi oyunikonu.com iyi eğlenceler diler.

Muzlu Kurabiye Gereçek Tarif Muzlu Kurabiye Gereçek Tarif Gerçek Tarife uygun olarak muzlu kurabiye yapacağız.Kız Oyunları oyunikonu.com da oynanır.İyi eğlenceler.

Cadı Keki: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Cadı Keki: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Bu yıl Cadılar Bayramı, Sara'nın kontrolü altında: Lezzetli Cadı kekleri hazırlıyor. Mükemmel ikramı hazırlayıp ürkütücü sezona uygun olarak süslemek için Sara'nın talimatlarını izle. Kim bilir, belki de bir s

Öcü Kurabiyesi: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Öcü Kurabiyesi: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Sara'nın en son (ve en korkutucu) aşçılık oyununda Cadılar Bayramı kostümüne bir göz at. O harika bir kız, bu yüzden bu yılki Cadılar Bayramı için canını dişine takması pek şaşırtıcı değil. Menüde yer alan göz ve parma

Meyveli Pasta: Sara’nın Aşçılık Sınıfı Meyveli Pasta: Sara’nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Bu mükemmel tatlı için Sara'nın uzman talimatlarını izle.

Meyve Kokteyli: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Meyve Kokteyli: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Pick out a recipe, then look around the kitchen and gather all the ingredients! Use your mouse to follow Sara's instructions. Complete each level quickly for bonus points!

Emma'nın Tarifleri: Gökkuşağı Palyaço Ke Emma'nın Tarifleri: Gökkuşağı Palyaço Ke Nasıl Oynanır: Tadına bakanları hayran bırakan Gökkuşağı Palyaço Keki'ni yapmak için Emma'nın uzman talimatlarını izle.

Yılbaşı Yemeği: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Yılbaşı Yemeği: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Bu yemek pişirme oyununda yılbaşını Sara ile birlikte kutla! Hindi, bezelye salatası, çift fırınlanmış patates ve yaban mersini sosuyla gerçek bir Yılbaşı yemeği yiyeceksin. Hindi yemekleri zorlu olabilir, ama Sara'nın

Dutlu Dondurma: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Dutlu Dondurma: Sara'nın Aşçılık Sınıfı Nasıl Oynanır: Bu ev yapımı çilekli dondurma, hazır dondurmanın pabucunu dama atacak—Sara'nın basit tarifini uygulaman yeterli. Final sınavında ezberini test ederek Sara'ya ciddi bir şef olduğunu göster!

0/3