The King Of Fighters - Dream Match

The King Of Fighters - Dream Match oyunu 1338 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Savaş Oyunları

The King Of Fighters - Dream Match The King Of Fighters - Dream Match ; "CLICK HERE TO START" ile oyuna başlıyorsunuz. Tek kişilik oyun için "1P VS COM", iki kişilik oyun için "1P VS 2P" seçeneğini kullanıyorsunuz. Birinci oyuncu W,A,S,D tuşlarıyla hareket ediyor , U,I,O,

Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

The King Of Fighters - Dream Match Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Şoför 2 Zombi Şoför 2 Zombi şoför geri döndü. Oyunun ikincisinde ilkinde olduğu gibi size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmelisin. Arabayı sürerken bariyer ve kaldırımlara çarpmamaya dikkat edin.

Zırhlı Kahraman - Büyük Kurtarış Zırhlı Kahraman - Büyük Kurtarış Start ile oyuna başlıyorsunuz. W A S D ile hareket ediyorsunuz. Mouse'unuzla nişan alıp ateş ediyorsunuz.

Zırhlı Kahraman -  Büyük Savaş Zırhlı Kahraman - Büyük Savaş Play'e tıklıyorsunuz. Oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. A ile saldırı yapıyorsunuz.

Yeşil Top-Kırmızı Top Kardeşliği Yeşil Top-Kırmızı Top Kardeşliği oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Yemek Şov: Köfte Yemek Şov: Köfte Yemek Şov: Köfte oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Winnie the Pooh Boya Winnie the Pooh Boya  oyunikonu.com iyi eğlenceler diler

Wings of WAR Wings of WAR Play ve COntinue'ye tıklıyorsunuz. Mouse'unuzla nişan alıp ateş ediyorsunuz. C ile dönüyorsunuz, V ile U dönüşü yapıyorsunuz. B ile turbo kullanıyorsunuz.

Vikingleri Yoke Vikingleri Yoke Vikingleri Yoket oyunumuzda kale içinde bulunan vikingleri öldürmeye çalışacağız. Bize verilen atış haklarını doğru şekilde kullanarak kalelerimizi vikinglerden temizleyeceğiz.

Viking Saldırısı Viking Saldırısı Vikingler saraya saldırıyor ve sizin göreviniz saraydaki malzemeleri çalmak. Karşınıza çıkanları öldürüp sarayı soymak. Sol üstteki mor çubuğu doldururmanız özel gücünüzü harekete geçirecek ve karşınıza çıkan düşmanlara dokanmanız yetecek.