Yarış Oyunları

0/4

Yarış Oyunları

Sürat Teknesi Yarışı Sürat Teknesi Yarışı "New game" dedikten sonra ilk 3 seçenekten birisini tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Ok tuşlarıyla tekneyi kontrol ediyorsunuz, boşluk tuşuyla nitroyu çalıştırıyorsunuz.

Uzay Yarışçıları Uzay Yarışçıları Play'e tıklayarak oyuna başlıyorsunuzç Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

3D Rally Yarışı 3D Rally Yarışı Oyuna başlamak için Start'ı tıklayın. Yön tuşları ile hareket edersiniz. Shift tuşu ile Nitro basarsınız.

Çöl Yarışları Çöl Yarışları New Game'e tıklıyorsunuzç. COnitnue'ye tıklıyorsunuz.Seviye seçip aracınızı seçip continue'ye tıklıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

Deli Sürücü Deli Sürücü Oyuna başlamak için Start tıklayın. Oyun yön tuşları ile oynanır. Oyunun amacı arabalara çarmadan bitiş çizgisine ulaşmak

Kıyamet Sürücüsü Kıyamet Sürücüsü "Start Driving" ile oyuna başlıyorsunuz. Ok tuşlarıyla motosikleti kontrol ediyorsunuz. Süre bitmeden kontrol noktalarına ulaşmanız gerekiyor.

4 Wheel Madness 4 Wheel Madness "Start" ile oyuna başlıyorsunuz. Ok tuşlarıyla aracı kontrol ediyorsunuz, P ile oyunu durduruyorsunuz.

Deus Racer Deus Racer Drive'a tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyor, z x c v tuşlarıyla ateş ediyorsunuz.

Drive Unlimited Drive Unlimited Play'e tıklıyorsunuz. Aracınızı seçiyorsunuzç Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

3D Urban Madness 3D Urban Madness Start'a tıklıyorsunuz. Select Level'e tıklıyorsunuz. Seviye seçiyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

Araba Modifiye Etme Oyunu Araba Modifiye Etme Oyunu Oyuna başlamak için Play game tıkalyın. Yön tuşları ile hareket edersiniz. Space tuşu ile zıplarsınız.

Rocky Rider Rocky Rider Start'a tıklıyorsunuz. Episode'e 1 'e tıklayarak oyuna başlıyorsunuz.Yukarı Aşağı Yön Tuşlarıyla ilerliyorsunuz. Sağ ve Sol yön tuşlarıyla dengede kalıyorsunuz. Z ile uçuşa geçiyorsunuz, Space ile zıplıyorsunuz.

Çiftlik Traktörü 2 Çiftlik Traktörü 2 Play'e tıklıyorsunuz. Seviye seçiyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Space iel bahçe kapısını açıyorsunuz.

Bir Uzaylı Macerası Bir Uzaylı Macerası Start ile oyuna başlıyorsunuz amacınız size heddef olarak gösterilen araçları yok etmek, yön tuşlarıyla hareket ediyosnuz.

Amerikan Tırı Amerikan Tırı Play ve Start ile oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyor Space ile el freni çekiyorsunuz.

Çöl Kamyoneti Çöl Kamyoneti Play'e tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Amacınız hedef araçları yok etmek.

0/4